Siemka. Znou pisze notkę i troszke dluzszą bo tamta za krótka. W domku nic ciekawego ani w szkole :/ Od rana byłam na gg i gadałam. Nie ma co robić w ogóle Może w niedługo pojade do kuzynki to przynajmniej bedzie co robić Obym jechała. YyyYy...Ostatnio nic nie ma ciekawego...no nic! Oceny w szkole jakoś mi dobrze idą. Nie jest tak źle. Mogło być gorzej. Na wakacjach się narzekało, że bedzie tak źle i że w ogóle juz czasami chcieliśmy isc do szkoły, a teraz chciałoby sie wakacje i narzekamy, że nie chcemy isc Nie wiem co jeszcze napisać. Może tylko to, że już kończe Pa!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.10.2005 :: 22:03 :: proxy4.star.net.pl

Kicia

Fajny tez szablon ;) Napisz w końcu nową notkę ,bo bym chętnie sobie ją preczytała.

;* kkicia.blog.pl
22.10.2005 :: 15:37 :: proxy4.star.net.pl

kIcia

miałam nie czytać notki ,ale przeczytałam byłam ciekawa co tam u ciebie bo dawno nie gadałyśmy na gg ;) fajnie że oceny masz dobre i że wszystko u ciebie w porządku ;D fajna notka no i nareszcie długa. mam nadzieję że ci się podoba ten szablon ,który ci wstawiłam i muzyczkę (madagaskar- wiginam śmiało ciało) ale chyba tak bo w końcu taką chciałaś. odzywaj się do mnie częściej na gg i komentuj mi notki ,bardzo proszę ;)




htpp://kkicia.blog.pl
Talk.pl :: Wróć