Hello!!!Jak tam wszyscy bo ja bardzo dobze.Oceny jak mówilam w tamtej notce to lęcą dobze i mysle ze wam tez lecą dobze.pozdrawiam wszystkich z gg i komentujących zbliza się zima będzie fajnie i zblizają się takze:* moje urodziny a jak zima no to wiadomo ze fajnie przeciesz sanki i balwany bardzo lubie zime nie wiem jak wy!!!Więc napisalam co juz mialam na pisac qwięc koncze pisac notke papa dla wszystkich i (POZDRO) STRASZNIE NABAZGRALA ASIA!!!!!!!!DZIĘKI ZA WPISYWANIE SIĘ!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.11.2005 :: 11:12 :: proxy4.star.net.pl

Kicia

Super blogasek ;*
06.11.2005 :: 12:12 :: buy126.internetdsl.tpnet.pl

siemka masz barddzo sliczniutki blog :) oby tak dalej ja dopiero zaczełam ama nadzieje ze tez bede miała taki blog jak twój:P pozdro dla ciebie wpadnij kiedys do mnie papap:*:*

www.kaq.blog.pl
06.11.2005 :: 12:11 :: buy126.internetdsl.tpnet.pl

kaqq:D

siemka masz barddzo sliczniutki blog oby tak dalej ja dopiero zaczełam mam nadzieje ze tez bede miała taki blog jak twój pozdro dla ciebie wpadnij kiedys do mnie papap:*:*

www.kaq.blog.pl
04.11.2005 :: 15:36 :: cgs122.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kashi

Siemka Asiu...co tam u Ciebie? U mnie ok ale lepiej nie będę się wypowiadać na temat ocen... hee. Cieszę się że Tobie dobrze idzie w szkółce 3maj się :* PoZdRóFkA dla Wszystkich
Talk.pl :: Wróć